PŘÍSTROJOVÁ LYMFOMASÁŽ, LYMFODRENÁŽ + ZÁBAL

Na jakém principu přístrojová lymfodrenáž a zábal fungují?

Skořicový zábal je využíván při tvarování postavy. Cílem je úbytek objemu a celkové zlepšení vzhledu kůže postižené celulitidou. Skořice je známá svou schopností prohřívat a prokrvovat. Skořicový krém se při zábalu nanese na problematické partie, zafixuje a nechá působit. Zábaly velmi dobře odstraňují celulitidu a zmenšují objem stehen a zadečku.
Skořicový krém velmi silně prohřívá místa, na které byl aplikován.Teplo podporuje látkovou výměnu a odbourávání podkožního tuku. Také pomáhá odvést přebytečnou vodu z tkání.
lymfodrenáž, lymfomasáž, celulitida, masáž, brno, charme, radiofrekvence, zábal tělovýJaké má skořicový zábal účinky?
- zlepšuje buněčný metabolismus 
- redukuje tukové polštářky 
- pomáhá odstraňovat celulitidu
- zeštíhluje a modeluje postavu
- podporuje krevní oběh
- detoxikuje (odvod toxických látek z těla)
Jak se skořicový a zábal provádí?
1) aplikace, nanášení krému
- krém je aplikován pomocí štětce na problematické partie, kde dochází ke zrychlení krevního oběhu a prokrvení. Partie se zahřívají, zatímco části těla, kde skořice nebyla aplikována jsou chladnější. Organismus se logicky snaží teploty vyrovnat k čemuž potřebuje uvolnit mnoho energie.

lymfodrenáž, lymfomasáž, tělový zábal, brno, charme, celulitida, modelace, zeštíhlení, huvnutí2) kompresní zábal – body Wrapping
Body Wrapping je speciální zábal který se provádí se pomocí fólie. Výsledkem je stálý a rovnoměrný tlak na všechny ošetřované části těla. Tlak, který fólie vyvíjí zvenčí, způsobuje nárust vnitřního tlaku v mezibuněčném prostoru. Lymfatické a krevní cévy jsou připraveny odvádět přebytečnou tekutinu spolu se zplodinami procesu látkové výměny. Takto putují toxické látky až do orgánů, kterými jsou vyloučeny z těla ven. Aby se ale tyto zplodiny mohly z organismu dobře vylučovat, je třeba zajistit dostatek tekutin v tkáních.
Doporučujeme proto v den procedury vypit 2-2,5l tekutin. Dodržování pitného režimu během celé kůry je velmi důležité. Dostatek tekutin zajišťuje dobrou funkci trávicího a vylučovacího systému - což se projeví i na zdravějším vzhledu kůže. Jen dobře zavodněná tkáň se dokáže rychle zbavovat odpadních látek. Pokud jde o skořicový zábal, při kontrolovaném příjmu 2-2,5 l tekutin denně, lze po každé proceduře očekávat velmi znatelné úbytky na objemu (několik centimetrů).
Jak dlouho skořicový zábal a lymfodrenáž trvá?
Skořicový zábal trvá 40-60 minut.
Je vhodné lymfodrenáž a zábal kombinovat s přístroji na zeštíhlení postavy?
Ano,l ymfodrenáž a zábal velmi pozitivně působí ve spojení se všemi přístroji pomáhajícími udržet štíhlou postavu nejlépe s radiofrekvenčními přístroji jako je např. Tripollar Regen XL.

LYMFODRENÁŽ + ZÁBAL          DÉLKA     CENA
  1 procedura                   40 min          300,- Kč
10 procedur        40 min       2 800,- Kč
 20 procedur          40 min          4 800,- Kč
  1 procedura          60 min           380,- Kč
10 procedur        60 min          3 400,- Kč
  20 procedur          60 min          6  000,- Kč

Jak lymfodrenáže probíhájí?
Na začátku musí být vždy provedeno uvolnění hlavních lymfatických uzlin, tak aby rozprouděná lymfa mohla dobře odtékat a nehromadila se před uzlinami. Uvolnění se provádí krouživými pohyby a mírným tlakem. Uvolnění i manuální lymfodrenáže se provádí na sucho, tedy bez použití masážních krémů nebo olejů.
Jaké jsou kontraindikace?
- akutním virové nebo bakteriální onemocnění (zánět)
- při žilní nedostatečnosti
- zánětu žil nebo trombóza
- u lidí užívajících antikolagulancia (léky na ředění krve)
- vysoký krevní tlak
- těhotenství
- onkologická onemocnění
- kardiovaskulární onemocnění