PŘÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ, LYMFOMASÁŽ

Trápí vás otoky nohou, bolesti hlavy, chronická únava či celulitida? Ve Vašem těle putuje lymfa zřejmě pomaleji, než je potřeba. Pomoci Vám může v podobě takzvané lymfatické masáže, ruční a nebo přístrojové lymfodrenáže, která opět lymfu uvede zpět do pohybu. 

masáž, lymfomasáž, drenáž, brno, charme, lymfodrenáž, presor, kosmetika

 

Je ošetření příjemné? Ano, ucítíte lehký příjemný tlak, jak se budou postupně nafukovat vzduchové komory v nohavicích přístroje. Uvolníte se, zrelaxujete se a budete se cítit odpočatá a s novým přílivem energie.

Jak dlouho lymfodrenáž trvá ?
Lymfodrenáž trvá od 40 - 60 minut, záleží na velikosti ošetřované oblasti a technice nastavaní lymfodrenážního přístroje.

Co si mám vzít sebou?
Je třeba mít s sebou oblečení, ve kterém budete do přístroje zabaleni (např. elastické kalhoty a čisté bavlněné ponožky, nebo bavlněné punčochové kalhoty).

Přístroj má několik programů, vybereme Vám ten , který Vám bude vyhovovat nejlépe. Po proceduře nastoupí pocit lehkosti a zároveň se zmenší objem stehen, boků, ale i pasu.

1.Intenzivní má velmi silný drenážní účinek (celulitida, obezita)
2.Tříselný odblokování lymfatických uzlin stlačením lymfatického souboru uzlin (otoky, před radiofrekvencí a liposukcí)
3.Fyziologický zpevňující, rychlá stimulace krevního a lymfatického oběhu (obezita, stres, detoxikace organismu, po cvičení, dobrá kondice a pružnost pokožky). Toto ošetření je ideální jako doplněk většiny jiných ošetření nebo jako prevence.
4.Sekvenční jemný drenážní účinek podobný masáži (nejlepší před a po operaci křečových žil, lehké edémy - otoky)
5.Lymfatický dokonalé nahrazení lymfatické drenážní masáže, působením tlaku dochází k uvolnění škodlivých látek a detoxikaci organismu
6.Kombinovaný – kombinace všech předchozích variant

Presor 03 pracuje na principu přístrojové komprese umožňující drenáže. Komory jsou v nohavicích seskládány "šupinovitě", tedy že každá z části překrývá tu další a tím dochází k eliminaci tzv. hluchých míst a masážní vlna není nikde přerušována, umožňují - oproti jiným typům - i masáž nártů, oblasti třísel a dolní části břicha, díky čemuž je lymfodrenáže dolních končetin maximálně komplexní a účinná. Na základě postupného nafukování a vyfukování speciálních lymfodrenážních nohavic od chodidel, přes lýtka, stehna po boky dochází k vytváření tlaku, který účinně podporuje lymfatický systém. Lymfatická masáž neboli lymfatická drenáž zlepšuje výsledky hubnoucích kůr, zábalů a neinvazivních zákroků bezbolestné liposukce – radiofrekvence, pomáhá odvádět tuk z ošetřovaných partii.

 

LYMFA                   MINUTY      CENA    
1 procedura 30 min   300
10 procedur 30 min 3000
20 procedur 30 min 5500
1 procedura 50 min   400
10 procedur 50 min 4000
20 procedur 50 min 7500

Jak lymfodrenáž probíhá?
Na začátku musí být vždy provedeno uvolnění hlavních lymfatických uzlin, tak aby rozprouděná lymfa mohla dobře odtékat a nehromadila se před uzlinami. Uvolnění se provádí krouživými pohyby a mírným tlakem. Uvolnění i manuální lymfodrenáž se provádí na sucho, tedy bez použití masážních krémů nebo olejů.
masáž, lymfomasáž, drenáž, lymfodrenáž, presor, brno charme

Jaké jsou kontraindikace?
- virové či bakterialní onemocnění
- při žilní nedostatečnosti
- zánětu žil nebo trombóza
- léky na ředění krve
- vysoký krevní tlak
- těhotenství
- onkologická onemocnění
- kardiovaskulární onemocnění

 

 

 

 

 


 Kontakt

Dufková Andrea Salon CHARME

Provozovna: Pekařská 80 ve dvoře
Brno 603 00
Sídlo: Žebětínská 76
Brno 623 00

tel: 777311072
www.salon-charme.cz