CHEMICKÝ PEELING ? ANO! OPTIMÁLNÍ VOLBA PRO DOKONALE HYDRATOVANOU A KRÁSNOU PLEŤ.

                       Luxusní péče pleti, pro ty kdo kteří volí věčné mládí                         
 akce od 1.5. do 30.7. 2024 nyní jen za 1350,- Kč
Doba ošetření 60 minut.

reniphase, peeling, brno, charme, kosmetika

Peeling Glukonolakton a peptidy takzvaný Elixír mládí, zcela nový typ ošetření pro zcitlivěnou, podrážděnou, citlivou, ale i pro zcela běžnou pleť. S glukonolaktonem a peptidy nyní dokážeme nemožné: LABORATOIRES RENOPHASE 

o okamžitá hydratace pleti                                   
o viditelné známky omlazení
o zjemnění pleti již na dotek

Postup ošetření?
o odlíčení pleti jemný čistícím gelem
o čištění pomocí ultrazvukové špachtle
o aplikace séra Polypeptides Bioactifs
o aplikace samotného glukonolaktonu v několika vrstvách
o aplikace masky s polypeptidy
o aplikace séra Polypeptides Bioactifs
o aplikace liftingového hydratačního krému
o aplikace ochranného krém SPF 50+

Co můžete po ošetření očekávat?

peeling, brno, charme, kosmetika, chemickýOkamžitě viditelný výsledek, již na první pohld. Nemusíte se zároveň obávat žádných nežádoucích účinků. Glukonolakton absorbuje všechny molekuly vody na sebe, čímž docílíme hydratovanou a zjemněnou pleť. Peptidy jsou v současné době z nejúčinnějších látek, které dokáží neinjekčně vyplnit vrásky a omladit pleť. Proto se peptidy staly vyhledávanou složkou kosmetických přípravků. Peptidy se často přirovnávají k látce zvané botulotoxin. Umí vyplnit vrásky a předcházet jejich vzniku. Peptidy jsou tělu vlastní látka. Díky jejich přirozené snášenlivosti jsou vhodné i pro velmi citlivou pleť.
Glukonolakton PHA vyskytující se přirozeně v kůži, poskytuje silné účinky proti stárnutí bez podráždění, a to zejména pro citlivou pleť.                                                                                           

renophase, glukonolakton, peeling, chemický peeling, brno, charme,GLUKONOLACTON - glukonolakton je přirozeně se vyskytující látka v přírodě. Glukonolakton je vysoce hydratační exfoliant, který jemně odstraňuje odumřelé povrchové kožní buňky. Molekuly, které tvoří Glukonolakton přirozeně přitahují molekuly vody, čímž váží vodu z atmosféry a zajišťují její průnik do pokožky. Proto tato molekula velmi rychle způsobuje vyhlazení, zklidňuje, hydratuje a ochránce proti ztrátě citlivosti.
SÓJOVÝ VÝTAŽEK – tento extrakt stimuluje systém přírodní opravy a aktivuje regenerační schopnosti pokožky. Zlepšuje obnovu pokožky a poskytuje lepší rovnováhu pleti, optimalizuje a udržuje přirozenou produkci kolagenu pro omlazující účinky.

 Kontakt

Dufková Andrea Salon CHARME

Provozovna: Pekařská 80 ve dvoře
Brno 603 00
Sídlo: Žebětínská 76
Brno 623 00

tel: 777311072
www.salon-charme.cz