RADIOFREKVENCE OMLAZENÍ LIFTNG

radiofrekvence, lifting, omlazení, vypnutí, kosmetika, brnoOmlazení - radiofrekvence lifting pleti
Nabízíme vám moderní metody pro omlazení pokožky obličeje. Ideální služba ve chvíli, kdy nejste spokojeni se stavem vaší pokožky, když se začínají objevovat první vrásky a se Vám začínají prohlubovat ty stávající. Po ošetření metod pro omlazení obličeje jsou výsledky viditelné již po prvním ošetření. Každému ošetření předchází konzultace s kosmetičkou, která Vám poskytne kompletní servis pro omlazení Vaší pleti. Omlazení, lifting provádíme jednoduchými, neinvazivními, ale velmi účinnými metodami. Tyto ošetření Vás ani na chvíli nevyřadí z běžného pracovního procesu, ani Vás nebudou jinak společensky omezovat. Navíc jsou vhodné pro muže i ženy. Lze jimi ošetřit obličej, krk, dekolt i hřbety rukou.

https://www.salon-charme.cz/omlazeni-lifting/omlazeni-lifting/

RADIOFREKVENCE PÉČE O PLEŤ, OMLAZENÍ PLETI

NEINVAZIVNÍ LIFTING - RADIOFREKVENCE

Bezbolestné omlazení pleti na počkání se stalo skutečností, zbavte se vrásek neinvazivní metodou vypnutí pleti, pomocí technologie radiofrekvence Tripollar exkluzivně využívá účinků kombinace unipolární a bipolární radiofrekvenční energie v jednom aplikátoru, kdy dochází k zahřívání hlubokých i povrchových vrstev tkání zároveň při současné ochraně povrchu pokožky. Vyhlazení, zpevnění a stimulace kolagenu pokožky bez jakýchkoli injekcí, chirurgických zákroků či nutnosti rekonvalescence nebyly nikdy snazší a rychlejší. Kompletní ošetření přináší okamžité viditelné účinky již od prvního ošetření.

radiofrekvence, tripollar,  omlazení, lifting, kosmetika, charme,

Účinky radiofrekvence:

- okamžitě vyhlazuje a zpevňuje pleť
- stimuluje a obnovuje kolagen v pleti
- dlouhodobý a okamžitý výsledek
- naprosto bezbolestné a efektivní ošetření
- lifting pleti a vyhlazení vrásek

Kontraindikace radiofrekvence:

- chronická onemocnění imunitního systému, těhotenství, kardiostimulátor, kovové náhrady kloubů, protézy,   vkleslé jizvy v ošetřované oblasti. Nevhodné pro osoby mladší 18 let.Kontakt

Dufková Andrea Salon CHARME

Provozovna: Pekařská 80 ve dvoře
Brno 603 00
Sídlo: Žebětínská 76
Brno 623 00

tel: 777311072
www.salon-charme.cz