FOTOOMLAZENÍ FOTOREJUVENACE

Fotoomlazení - fotorejuvenace provádí se špičkovým IPL (intenzivní pulsní světlo) , francouzské společnosti Eurofeedback, která je světovou jedničkou v oblasti IPL fotoomlazení a lifting obličeje! Tato revoluční metoda fotoomlazení neboli fotorejuvenace obličeje dosahuje nejúčinnějšího výsledku v oblasti liftingu obličeje, pro výsledný efekt  je nuto více aplikací, aby bylo dosaženo vynikajících výsledků liftingu tváře. Doporučuje se kombinovat s chemickým peelingem Renophase.


Fotoomlazení působí na: na vrásky, pevnost pokožky, spadlé koutky, rozjasnění barvy pleti, zvýší odolnost pleti. Pouze jedno sezení nemá velký účinek. Dvě ošetření jsou základní, u třetí a čtvrté aplikace je účinek mnohonásobně vyšší. Při fotorejuvenaci jsou částečně odstraněny i pigmentové skvrny na kůži.

Po fotoomlazení neboli fotorejuvenaci  můžete počítat s velmi dobrými výsledky,jak ve zlepšení vzhledu pleti, vymizení rozšířených žilek (kuperózy) a pigmentových skvrn. Nejlepší výsledky jsou dosaženy u vrásek v očním okolí. K dosažení nejlepšího výsledku je  u fotoomlazení - fotorejuvenaci, nutno podstoupit přibližně 4 až 6 ošetření v rozmezí minimálně dvou až tří  týdnů. Konečný výsledek lze hodnotit asi po 3 měsících od ukončení procedury. 

CENÍK FOTOOMLAZENÍ

                                                             

   1x       

 3x        

   

obličej                                    

2500

6500

krk

1800

4800

   

krk a dekolt

2800

7800

 

 

obličej, krk, dekolt

4500

12550

 

 

obličej + peeling

3500

9650

 

 

obličej, krk, dekolt + peeling

5000

13650

   

pokožka rukou celé ruce

1800

4800

 

 

Doporučujeme ošetření provádět jednou za 6 až 12 dnů (4-6 ošetření dle potřeby).

Následné udržovací ošetření opakovat jednou za 6 měsíců.

FOTOOMLAZENÍ - FOTOREJUVENACE

KRÁSNÁ PLEŤ NYNÍ SE SLEVOU NA OŠETŘENÍ OBLIČEJE, DEKOLTU A KRKU POMOCÍ IPL VYUŽIJTE NAŠÍ SLEVY NA FOTOREJUVENACI PLETI A ZBAVTE SE PIGMENTOVÝCH SKVRN, DROBNÝCH VRÁSEK ČI AKNÉ

Máte pigmentové skvrny či byste rádi omladili Vaši pleť? Právě nyní na podzim je nejvhodnější doba zatočit s nepříznivými důsledky opalování v letních měsících a vyřešit dlouhodobé problémy s viditelnými žilkami, akné či pigmentovými skvrnami. Ošetření pleti pomocí intenzivního pulzního světla IPL fotoomlazení neboli fotorejuvenace, Vám zaručí sebevědomý vstup do zimních měsíců s krásnou pletí.

fotorejuvenace, fotoomlazení,akné, pigmentace, vráský,žilky, IPL, kosmetika, brno, charmeFotorejuvenace neboli fotoomlazení představuje v současné době špičku účinných neinvazivních metod omlazení pokožky. Používá se přístroj IPL (intenzivní pulsní světlo), světlo podobné laserovému paprsku, jež produkuje speciální safírová výbojka. Princip fotorejuvenace neboli fotoomlazení spočívá v prohřátí kolagenových a elastických vláken v podkoží. IPL teplo urychluje proces obnovy buněk – fibroblasty a vazivové buňky odpovědné za tvorbu kolagenu a elastinu jsou teplem enormně stimulovány k činnosti. Tím se navodí tvorba nového kolagenu a elastinových vláken v podkoží a dochází k vypnutí pleti, zpevnění pokožky a zlepšení textury pleti. Vlivem tepelného ošetření postupně vymizí pigmentové skvrny a drobné žilky,a jemné vrásky, pleť se barevně sjednocuje, dochází ke stažení pórů a vyhlazení jizviček. Samotné ošetření je velmi rychlé a téměř bezbolestné. Při ošetření klient pociťuje mírné štípání a po ošetření může být pokožka několik minut lehce zarudlá. Není nutné žádné hojení. Počet opakování jednotlivých ošetření fotorejuvenací vždy závisí na velikosti ošetřované plochy a hloubky daného problému. Obvykle našim klientům doporučujeme zopakovat 3 až 5 sezení v rozmezí 6 až 10dní.

Fotoomlazení ceník

                 

1x ošetření obličeje                                                             1 600 Kč
3x ošetření obličeje                                                              4 200 Kč
5x ošetření obličeje                                                             7 200 Kč
1x ošetření obličeje
 dekolt + krk
                            
1 950 Kč
3x ošetření obličeje
dekolt + krk
                      
5 250 Kč
5x ošetření obličeje
dekolt + krk
                            
7 250 Kč

 Kontakt

Dufková Andrea Salon CHARME

Provozovna: Pekařská 80 ve dvoře
Brno 603 00
Sídlo: Žebětínská 76
Brno 623 00

tel: 777311072
www.salon-charme.cz